ŠIKULA DO OBRÁBĚNÍ (25.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte zkušenosti s obsluhou obráběcích strojů? Chcete pracovat na dvě směny v přátelském kolektivu? Tak pošlete životopis! Úspěšná firma hledá šikovného kolegu.

Pracovní náplň

  • opracování odlévaných dílů
  • obsluhování obráběcích zařízení i jiných strojů
  • kontrola vyrobených kusů

Co požadujeme?

  • práce ve směnném provozu
  • manuální zručnost
  • SOU výhodou
  • zkušenosti v oboru výhodou

Co nabízíme?

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • stravování ve směnách
  • výše příplatků nad rámec Zákoníků práce
  • docházkový bonus
  • a mnoho dalších zajímavých benefitů!

  • lokalita: okres Liberec

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.