SKLADOVÝ MANIPULANT - MEZINÁRODNÍ VÝROBNÍ SPOLEČNOST

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Hledáte pracovní uplatnění ve stabilní mezinárodní společnosti? Máte chuť pracovat na pozici skladového manipulanta? Máte praxi s VZV? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • spolupráce s výrobou a expedicí
  • příjem materiálu na sklad
  • zásobování výrobních linek
  • odvoz výrobků na expedici
  • práce s VZV

Co požadujeme?

  • min. ZŠ vzdělání
  • praxe na pozici skladového manipulanta
  • zkušenost z výrobní společnosti vítána
  • prokazatelná zkušenost s VZV
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu - 12 ti hodinový směnný režim (krátký x dlouhý týden)

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování, stravenky
  • možnost kariérního růstu
  • práce v čistém a moderním prostředí
  • vhodné i pro absolventy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!