OPERÁTOR VÝROBY (NÁSTUPNÍ BONUS 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 26500 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat v zajímavém provozu? Jste manuálně zručný a šikovný člověk, co se nebojí naučit i něco nového? Nevadí Vám práce na směny? Pokud máte zájem, pošlete mi prosím svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Obsluha jednoduchých strojů
  • Kontrola vyrobených kusů
  • Spolupráce s dalšími kolegy z výroby

Co požadujeme?

  • Vzdělání není rozhodující
  • Rádi přijmeme i absolventa a vše jej naučíme
  • Ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny
  • Manuální zručnost, šikovnost, ochotu pracovat se stoji

Co nabízíme?

  • Nástupní mzdu až 26.000 Kč
  • Náborový příspěvek 60.000 Kč
  • 13. plat
  • Příspěvek na dojíždění
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Multisport karta
  • A další zajímavé benefity
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu: Brno-venkov (velmi dobrá dopravní dostupnost)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.