CHEMIK - I ABSOLVENT (PLAT AŽ 25.000 Kč)

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Jsi šikovný absolvent/absolventka chemického nebo strojírenského oboru? Chceš se naučit něco nového a získávat zajímavou praxi pro budoucí život? Zajímá Tě práce v chemickém průmyslu? Pokud ano neváhej a pošli mi svůj životopis nebo rovnou zavolej. Ráda Ti poskytnu bližší informace.

Pracovní náplň

  • Provádění chemických procesů ve výrobě
  • Nastavování zařízení dálkově i na přímo
  • Provádění odstávek zařízení a znovu zapojení do provozu
  • Vedení příslušné administrativy

Co požadujeme?

  • Minimálně SOU v chemickém nebo strojním oboru
  • Zájem o chemický obor a chuť se učit
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny

Co nabízíme?

  • Plat po zaučení 25.000 Kč
  • Možnost kariérního růstu a získání zajímavé praxe
  • Bonusy a prémie
  • 25 dní dovolené
  • Zvýhodněné volání
  • Závodní stravování
  • Možnost rekreace za super ceny
  • Penzijní připojištění
  • A další fajn benefity
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Pracoviště: Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.