KROTITEL/KA PĚTITUNOVÉ JEŠTĚRKY (30 - 35 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Baví Vás jízda na Vámi zkrocené ještěrce? A ještě k tomu máte i na tuto specialitku platné oprávnění? Chcete si Vaším "koníčkem" vydělat slušné peníze? Pak nám urychleně zašlete Váš životopis! Mezinárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá novou posilu na pozici: KROTITEL/KA PĚTITUNOVÉ JEŠTĚRKY (30 - 35 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Rodeo ve skladu a ve výrobě na přiřazené Agamě
  • Naskladňování a vyskladňování materiálu
  • Práce s čtečkou čárových kódů
  • Radost z dobře odvedené práce

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Umění ochočit si k obrazu svému rychlou a ohebnou ještěrku
  • Platné oprávnění k pohybu na ještěrkách
  • Smysl pro humor, avšak i jakousi přirozenou zodpovědnost k práci

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a moderní společnosti
  • Věříme, že motivující mzdové ohodnocení
  • Mnoho benefitů usnadňující (nejen) práci
  • Příspěvky na vydatné obědy
  • Super pracovní kolektiv a personální oddělení :O)

  • Místo výkonu práce: 20 minut cesty z Liberce
  • Práce vhodná pro muže i ženy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!