OBSLUHA STROJŮ VE SLÉVÁRNĚ (25.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Rádi byste pracovali ve výrobní fimě? Nevadí Vám směnný provoz? Rádi byste své dovednosti uplatnili v automobilovém průmyslu? Zašlete nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • obsluha a údržba tlakových licích strojů
  • kontrola kvality odlitků

Co požadujeme?

  • SOU výhodou
  • práce ve směnném (nepřetržitém) provozu
  • pečlivost a důslednost
  • zkušenost z automobilového průmyslu výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • bonus za odpracované roky
  • závodní stravování
  • bonus za docházku
  • proplácení jízdného na přesčasy
  • a spoustu dalších benefitů

  • lokalita: okres Liberec

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.