PROJEKTANT TECHNOLOGIÍ V DOPRAVĚ - i ABSOLVENTI (od 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi v oblasti projektování v železniční dopravě? Je tato oblast Vaším koníčkem? Hledáme PROJEKTANT TECHNOLOGIÍ V DOPRAVĚ - i ABSOLVENTI (od 35.000 Kč) Hledáme do týmu kolegy/kolegyně s praxí i bez!

Pracovní náplň

  • návrhy schémat železničních uzlů
  • kapacitní výpočty traťové vytíženosti
  • podílení se na projektování staveb

Co požadujeme?

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru - ideálně železniční doprava
  • znalost konstrukčních programů AutoCad nebo MicroStation
  • ochotu rozvíjet se v dané problematice
  • praxi v podobné oblasti velkou výhodou

Co nabízíme?

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • skvělou pracovní příležitost pro absolventy
  • flexibilní pracovní dobu
  • přátelský kolektiv kolegů
  • práce je vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Brno