ŠIKOVNÝ LAKÝRNÍK (25-30.000 Kč)

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Chtěl bys zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě? Máš zkušenosti s prací na lakovně a baví tě to? Přidej se k nám - rozšiřujeme tým o nového kolegu! Mezinárodní strojírenská společnost, hledá kandidáty na pozici: ŠIKOVNÝ LAKÝRNÍK (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • připravíš výrobek k lakování a pak ho nalakuješ
  • dodržíš stanovené předpisy a postupy
  • zkontroluješ, že je vše jak má být
  • budeš pečovat o své pracoviště
  • práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • v šuplíku máš alespoň výuční list
  • už jsi se s lakováním setkal
  • znáš technologické postupy
  • jsi samostatný

Co nabízíme?

  • na dovolené si odpočineš 5 týdnů
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • na účet ti přistane i 13. plat
  • můžeš si přilepšit výkonnostními bonusy
  • přispějeme ti na dojíždění
  • najíst se můžeš u nás v kantýně za stravenky

  • Místo výkonu práce: okres Přerov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.