ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODD. S FRANCOUZŠTINOU

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Mluvíte francouzsky a chcete tuto znalost využít a rozvíjet? Máte zkušenost s administrativou nebo oblastí SALES? Do našeho týmu můžete nastoupit IHNED se smlouvou na dobu NEURČITOU! Zašlete mi svůj životopis na petruskova@acjobs.cz

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • administrativní správa objednávek
  • aktivní podpora a komunikace s klientem / obchodními manažery
  • kontrola termínů objednávek

Co požadujeme?

  • ZNALOST FRANCOUZSKÉHO JAZYKA na komunikativní úrovni
  • praxi v oblasti administrativy nebo zákaznického servisu výhodou
  • pečlivost a týmový duch
  • znalost programu MS Excel

Co nabízíme?

  • SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU
  • 25 dní dovolené
  • kafeterii, stravenky
  • práci v centru Plzně
  • jazykové kurzy zdarma

  • místo výkonu práce: Plzeň město