ŠIKULA NA SEŘIZOVÁNÍ MAŠIN (25-30000)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Jste vyučený v technickém oboru? Pracoval jste už někdy jako seřizovač? Umíte pracovat s měřidly? Chcete dostávat zajímavý plat a k tomu spoustu benefitů? Pokud ano neváhejte a pošlete mi svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Seřizování mašin
  • Práce dle platného naprogramování
  • Práce dle tech. dokumentace a s měřidly
  • Zpětná kontrola a kvalita vyrobených kusů
  • Udržování chodu strojů na oddělení
  • Opravy strojů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru mechanik strojů, obráběč kovů a podobné obory
  • Dobrou schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci
  • Praxe min rok na obdobné pozici
  • Umět si poradit a orientovat se v práci s měřidly
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Co nabízíme?

  • 25 dnů volna
  • Propracovaný systém bonusů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky nad rámec ZP
  • Navýšení mzdy po zkušební době
  • Příspěvek na stravování, stravenky za noční a víkendové směny
  • Důraz na odborná školení
  • Bonusy za seřízení stroje (až 5000,- měsíčně)
  • Místo práce: okres Havlíčkův Brod

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.