Specialista oddělení podpory (od 30.000 Kč)

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Máte znalost PCR a RealTime PCR technologie? Mluvíte plynule anglicky? Vystudoval jste VŠ přírodovědného směru, nejlépe molekulární biologie nebo mikrobiologie? Ano? Těším se na Váš životopis! SPECIALISTA ODDĚLENÍ PODPORY (od 30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Analyzování a řešení souvislostí s používáním RT-PCR produktů
  • Navštěvovat laboratoře a pomáhat s instalací metodik molekulární biologie
  • Organizování odborných a vzdělávacích kurzů pro laboratorní odborníky a distributory
  • Návrh možností pro další rozvoj společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání přírodovědného směru, nejlépe molekulární biologie nebo mikrobiologie
  • Znalost PCR a RealTime PCR technologie
  • Dobré organizační a prezentační schopnosti
  • Ochotu cestovat doma i v zahraničí
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Práci u lídra na trhu
  • Nové a moderní kanceláře
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • Stravenky a občerstvení na pracovišti
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.