VEDOUCÍ TÝMU VÝVOJÁŘŮ SW (60-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Hledáme leadera pro vývojový tým v oblasti elektoniky pro automotive. Pokud tedy máš vzdělání v oblasti elektro a věnoval/a ses vývoji vestavěných softwarů, jsi náš člověk. Komunikativní angličtina a praxe v podobném oboru je pro nás nutnost. Na oplátku ti nabízíme moderní zázemí, zajímavé mzdové ohodnocení a spoustu dalších benefitů. VEDOUCÍ TÝMU VÝVOJÁŘŮ SW (60-80.000 Kč)

Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • vedení týmu SW vývojářů
  • ověřování softwaru, kontrola projektů, designu a kódů
  • podpora SW auditů
  • spolupráce s dalšími týmy z oblasti hardwaru, optiky, strojírenství a výroby

Co požadujeme?

  • vzdělání ideálně v oblasti elektronického inženýrství
  • praxi jako vývojář SW pro vestavěné systémy, nejlépe v oblasti automotive
  • leaderské schopnosti a aktivní práci s týmem
  • obchotu příležitostně cestovat

Co nabízíme?

  • možnost podílení se na inovativních projektech
  • stabilní mezinárodní prostředí v oblasti automotive výroby
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příspěvěk na penzijní pojištění
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Kopřivnice