FIREMNÍ PRÁVNÍK PRO ODDĚLENÍ PATENTŮ (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Chcete být součástí zajímavého projektu a podílet se na vývoji moderních produktů? Přidejte se do týmu mezinárodní výrobní firmy. Hledáme kandidáta na pozici: FIREMNÍ PRÁVNÍK PRO ODDĚLENÍ PATENTŮ (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • aktivní komunikace s týmem vývojářů
  • komunikace s patentovými úřady
  • příprava administrativy a kompletace dokumentů
  • přihlašování průmyslových práv a jejich udržování
  • sledování nákladů a optimalizace procesů
  • monitorování patentů v oboru
  • provádění a koordinace rešerší
  • písemná komunikace v AJ na denní bázi
  • informování o aktuálních platných procesech
  • pohotové řešení úkolů mimo ochrany duševního vlastnictví

Co požadujeme?

  • ideálně VŠ právnického charakteru
  • pokročilá znalost čtení anglického technického textu
  • německý a francouzský jazyk výhodou
  • znalost oblasti průmyslového vlastnictví výhodou
  • schopnost pochopit zákazníka a vyhovět mu
  • orientace v legislativě

Co nabízíme?

  • osobní a profesní rozvoj v mezinárodní firmě
  • ohodnocení respektující úroveň znalostí
  • dovolená 25 dní
  • 2 Sick Days za rok
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie
  • možnost jazykového a odborného vzdělávání

    Místo výkonu práce: Kopřivnice