TECHNOLOG LAKOVNY S AJ/NJ (35-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Orientujete se v technologii lakování plastů? Chcete pracovat ve firmě, která Vás bude podporovat při zavádění inovativních technologií od mezinárodních dodavatelů? Zašlete nám svůj životopis! TECHNOLOG LAKOVNY (35-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vytváření technologických postupů mokrého lakování
  • Sledování trendů v oblasti lakování
  • Zavádění inovací a hledání nových řešení
  • Jednání s dodavateli (i v AJ)

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti povrchové úpravy plastů
  • Středně pokročilá AJ (případně NJ)
  • Znalost informačního systému SAP výhodou
  • Schopnost práce v týmu

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Firemní akce
  • Závodní stravování a další benefity

  • Místo výkonu práce: Poděbrady

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.