ACCOUNT MANAGER PRO SMITIO

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Pro naši parádní platformu smitio hledáme obchodníka

Pracovní náplň

    Budete prodávat kariérní službu smitio, ve které se společnosti prezentují IT specialistům a nabírají nové lidi do svých týmů.

    Budete vyhledávat a oslovovat potenciální klienty na českém i evropském trhu. Jsme on-line platforma, proto schůzky nejčastěji realizujeme on-line.

Co požadujeme?

    Jak si vás představujeme?
  • Orientujete se na cíl a motivuje vás nacházet různé způsoby, jak jej dosáhnout.
  • Umíte kultivovaně komunikovat e-mailem, telefonicky i osobně.

    Stačí, abyste chtěli dělat obchod a hlavně vás bavil. Zbytek už se dá naučit

Co nabízíme?

  • Práce na IČO
  • Systém provizí odměňování, kde není stanovena horní hranice
  • Práci na remote
  • Neformální pracovní prostředí a pracovní svobodu
  • Příležitost pomoci vybudovat z nadějného projektu důležitého hráče na trhu

    Pošlete mi na janatova@smitio.com cv či LinkedIn profil a popovídáme si.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.