ŠIKOVNÝ PRACANT

Neaktivní nabídka

33000 - 41000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte šikovné ruce a rádi za sebou vidíte dobře odvedenou práci? Nemáte problém s občasným výjezdem mimo domov? Jste manuálně zručný? Chcete být součástí přátelského kolektivu? Zašlete nám Váš životopis na pozici: ŠIKOVNÝ PRACANT (33 - 41 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajišťování technického servisu pro všechny lokality společnosti - celá ČR
  • Opravy a pravidelná údržba agregátů (lisy, nůžky, zdvihací zařízení, atd.)
  • Spolupráce na zajišťování projektových prací na jednotlivých pobočkách

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzděláni v oboru strojírenství
  • Svářečský průkaz (VELKOU výhodou)
  • Průkaz obsluhy VZV (VELKOU výhodou)
  • Chuť pracovat a vydělávat peníze

Co nabízíme?

  • Přátelský kolektiv a stabilní zázemí společnosti
  • Pravidelné zaškolování
  • Příspěvky na chutné stravování
  • Prémie

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové