MANAGING DIRECTOR/CEO (from 100.000 CZK)

Neaktivní nabídka

od 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zkušený ředitel v oblasti strojírenství nebo chemického průmyslu se zaměřením na strojírenství? Anglický nebo německý jazyk je pro Vás jako druhý rodný jazyk, takže Vám nedělá problém vést obchodní jednání? A k tomu všemu máte i technické vzdělání? Pak jste náš člověk. Zašlete nám své CV a staňte se členem týmu významné nadnárodní společnosti z pozice: MANAGING DIRECTOR/CEO (from 100.000 CZK)

Pracovní náplň

  • řízení společnosti (cca 12 zaměstnanců)
  • tvorba analýz a monitoring trhu
  • následná tvorba obchodní, správní a finanční strategie české pobočky
  • vedení, mentoring a rozvoj zaměstnanců a managementu
  • vybudování silnější pozice společnosti na trhu
  • cestování za zákazníky a do mateřské společnosti
  • dosahování stanovených cílů pomocí zvolených nástrojů
  • vybudování silných vazeb se zákazníky, dodavateli a výzkumnými středisky
  • reporting mateřské společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojírenské nebo chemické)
  • víceletou praxi v oblasti obchodu ve strojírenském, automotive či chemickém průmyslu (směrem ke strojařině)
  • prokazatelné výsledky své práce (zvýšení obratu, zisku atd.)
  • víceleté zkušenosti s vedením týmu pracovníků (technické i administrativní pozice)
  • Praxe na pozici výkonného ředitele/CEO výhodou
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni (schopen vést obchodní jednání a jednání s mateřskou společností)
  • tah na bránu, přirozenou autoritu a ochotu učit se novým věcem
  • ochotu cestovat (30-50 % času)

Co nabízíme?

  • práci pro významnou nadnárodní společnost
  • odpovídající mzdové ohodnocení + odměny
  • automobil i pro soukromé účely
  • možnost profesní seberealizace
  • 25 dní dovolené
  • možnost nástupu nejpozději od 1.1.2021
  • Místo výkonu práce: Brno