PROCESNÍ INŽENÝR S AJ

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste technicky smýšlející osobnost, která se domluví anglicky? Máte zkušenosti z automobilového prostředí a chcete v tomto odvětví nadále pracovat? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní automobilová společnost hledá nového člena týmu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR S AJ

Pracovní náplň

  • Zavádění nových postupů a procesů v rámci výroby
  • Zavádění nových technologií
  • Sledování a plánování změn vč. inovací v rámci výroby
  • Spolupráce s oddělením konstrukce a vývoje

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti z prostředí Automotive
  • Prokazatelné zkušenosti se zaváděním nových technologií
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Samostatnost, zodpovědnost a technické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Karta MultiSport
  • Finanční podpora rodin s dětmi (tábory, očkování apod.)
  • Pravidelné teambuildingy a společenské akce
  • Příspěvky na penzijní připojištění

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: 15 min od Prahy (Černý Most)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!