ELEKTRIKÁŘ - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ (25-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Máte pracovní zkušenosti na pozici elektrikáře? Jste slaboproudař se zkušeností se stavbou rozvaděčů? Pošlete nám svůj životopis! Prosperující společnost na Semilsku hledá kolegu na pozici ELEKTRIKÁŘ - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ (až 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • výroba rozvaděčů dle technické dokumentace
  • diagnostikovat a odstraňovat závady elektroinstalace a strojů
  • provádět preventivních prohlídky elektrických zařízení
  • kreslit schémata a provádět montáže pneumatických součástí výrobků

Co požadujeme?

  • Minimálně vyučení v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku 50, par. alespoň 5
  • Zkušenost z výrobní společnosti výhodou

Co nabízíme?

  • Práci na jednu směnu
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Stabilní zázemí v české společnosti

  • Místo výkonu: okolí Turnova