SCRUM MASTER–Team Leader (80-100.000 Kč) PRAHA

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte alespoň 3 roky praxe na pozici Scrum Master, kde jste vedl/a více Scrumových týmů? Máte zkušenosti s prací na projektech ze strany dodavatele vývoje SW? Pak hledáme právě Vás! Společnost, která se zabývá IT konzultačními službami a poskytováním komplexních SW řešení hledá posilu do svého týmu na pozici: SCRUM MASTER–Team Leader (80-100.000 Kč) PRAHA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení projektů pomocí agilní metodologie pro velké klienty
  • vedení Scrum týmu, veškerá koordinace jejich činností a motivace členů týmu
  • komunikace s členy týmu na straně klienta
  • facilitace Scrum ceremonií jako jsou stand-upy, groomingy, dema, estimace nebo retrospektivy
  • kooperace s Product Ownerem
  • tvorba analýz, návrhů řešení, podpora při dokončování product backlog
  • řízení rizik projektu a identifikace priorit
  • prezentace dodávek klientovi a celkový dohled nad kvalitou všech výstupů
  • reporting, monitoring

Co požadujeme?

  • alespoň 3 roky zkušeností na obdobné pozici včetně vedení Scrumových týmů
  • Scrum certifikace
  • anglický jazyk na plynulé úrovni a perfektní znalost češtiny nebo slovenštiny
  • znalosti v oblasti projektového životního cyklu vývoje software, plánování projektu a zdrojů
  • znalost JIRA, Confluence
  • skvělé komunikační a prezentační dovednosti
  • pozitivní přístup k práci, schopnost multi-taskingu a organizace času a priorit
  • chuť rozvíjet dovednosti členů týmu
  • výhodou: zkušenosti z business nebo technické analýzy, znalost UML, BMPN 2.0 a vyšší, znalost Scaled Agile Framework (SAFe®), zkušenost s dodávkou projektu ze strany dodavatele

Co nabízíme?

  • zázemí rychle se rozvíjející, stabilní firmy v Praze
  • prostor pro kreativní a samostatnou práci
  • kvalitní vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím
  • Multisport karta
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • výuka cizích jazyků, školení
  • stravenky
  • sick days
  • firemní akce
  • mobilní telefon s tarifem (i pro rodinu)