PRACOVNÍK NÁSTROJÁRNY (29 - 36.000 KČ)

Neaktivní nabídka

29000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte vzdělání nebo praxi ve strojírenství/výrobě a hledáte nové uplatnění? Chcete pracovat tam, kde se můžete ve svém oboru dále posouvat? Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: PRACOVNÍK NÁSTROJÁRNY (29 - 36.000 KČ). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Opravy a kontrola nástrojů ve výrobě
  • Péče o výrobní nástroje
  • Montážní práce
  • Opravy forem
  • Spolupráce při autonomní údržbě

Co požadujeme?

  • Vzdělání v technickém oboru: Nástrojář, Záměčník, Obráběč, aj.
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Uživatelská znalost práce na počítači
  • Ochotu pracovat ve tří směnném provozu

Co nabízíme?

  • Dovolenou nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Systém odměn
  • Možnost rozšíření kvalifikace

  • Lokalitu: okr. Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu pise@acjobs.cz.