STROJNÍ MECHANIK (25-33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Jste manuálně zručný a hledáte pracovní příležitost? Nábor zaměstnanců stále probíhá, tak nám zašlete svůj životopis a přidejte se nám! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: STROJNÍ MECHANIK (25-33.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Obsluha strojů a zařízení
  • Nastavování linky
  • Preventivní údržba strojů
  • Vedení technické a provozní dokumentace

Co požadujeme?

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Fyzickou zdatnost
  • Praxi na pozici strojního mechanika/zámečníka
  • Spolehlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Kariérní postup pro šikovné pracovníky
  • Zaučení profesionály v oboru

  • Lokalitu: Ústí nad Labem