PRACOVNÍK FINANČNÍHO ODDĚLENÍ

mzdové ohodnocení

Břeclav

Rozumíte si s čísly? Máte zkušenosti v oblasti controllingu ve výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky? Pak jste náš člověk! Zašlete nám váš životopis! Stabilní výrobní firma hledá nového kolegu na pozici PRACOVNÍK FINANČNÍHO ODDĚLENÍ:

Pracovní náplň

  • Zpracování finanční analýzy
  • Vypracování ekonomických ukazatelů, jejich prezentace a návrh optimalizace
  • Zpracování uzávěrek ve formátu US GAAP
  • Příprava a účast na auditech
  • Tvorba rozpočtů, výhledů a plánů
  • Analýza profitability a nákladů
  • Spolupráce na řízení výrobních a výrobkových kalkulací

Co požadujeme?

  • Ekonomické vzdělání
  • Praxi v oblasti controllingu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Znalost účetních výkazů
  • Samostatnost, analytické myšlení, orientaci na výsledek

Co nabízíme?

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Možnosti dalšího vzdělávání (příspěvek na kurzy apod.)
  • Dotované závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Hodonín