MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - POUZE RANNÍ SMĚNA (25-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Chcete pracovat jen na ranní směnu a odnést si za to poctivou mzdu? Máte zkušenost se zámečnickou nebo svářečskou prací? Chcete práci ihned? Zašlete svůj životopis a my Vám rádi zavoláme a domluvíme si pohovor!

Pracovní náplň

  • montáž v průmyslové výrobě
  • montáž v průmyslových halách
  • montáž a demontáž průmyslových technologií
  • práce v turnusech - jen ranní směny

Co požadujeme?

  • manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat v turnusech
  • svářečský, vazačský, paličský - VELKOU VÝHODOU

Co nabízíme?

  • vynikající mzdové ohodnocení
  • možnost získání skvělé praxe
  • práce v super kolektivu
  • ryze česká firma s rodinnou atmosférou

    Místo výkonu práce: sídlo firmy v okolí Lipníka nad Bečvou, montáže po celé ČR

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.