TECHNICKÁ PODPORA PROJEKTŮ – AUTOMOTIVE

Máte technické vzdělání a chcete v práci využívat anglický jazyk? Hledáte stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti? Jste komunikativní osobnosti? Pak hledáme právě Vás! Dynamická a renomovaná společnost, která působí v automobilovém průmyslu, přijme do svého týmu novou posilu na pozici: TECHNICKÁ PODPORA PROJEKTŮ – AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • projektové vedení se zaměřením na výrobní linky
  • vytváření technické dokumentace pro výrobu
  • specifikování a validace zařízení výrobních linek
  • komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • praxe v oblasti technické podpory výroby
  • komunikativnost a schopnost týmové spolupráce
  • zkušenost s projektovým vedením výhodou

Co nabízíme?

  • stabilní práce v úspěšné mezinárodní společnosti
  • možnosti kariérního rozvoje
  • příspěvky na dopravu a stravu
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • lokalita pracoviště: Moravskoslezský kraj