SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ PÉČE (25000 Kč+bonusy)

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Zvládáte řešit více věcí najednou? Klientská spokojenost je pro Vás na prvním místě? Pokud pro vás ani pečlivost není cizí slovo, pošlete nám svůj životopis. Pro náš brněnský tým hledáme nové kolegy na pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ PÉČE (25000 Kč)

Pracovní náplň

  • procesování požadavků firemních klientů
  • péče o stávající zákazníky
  • zpracování objednávek
  • řešení reklamací
  • péče o zákaznická data
  • komunikace s interními techniky

Co požadujeme?

  • předchozí praxi v komunikaci se zákazníkem
  • časovou flexibilitu
  • sympatické vystupování
  • silnou orientaci na zákaznickou spokojenost
  • odolnost vůči stresu
  • SŠ/VŠ

Co nabízíme?

  • práci pro silného hráče na trhu
  • dovolenou navíc
  • sick - days
  • zaškolení zkušeným kolegou
  • motivující systém odměn
  • příspěvek na stravování
  • místo pracoviště: Brno