VEDOUCÍ VÝROBNÍ LINKY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Máte praxi ve výrobě? Jste člověk s přirozenou autoritou? Chcete být hlavou týmu a vést ho k větším výkonům a úspěchům? Do stabilní a neohrožené společnosti hledáme kolegu na pozici: VEDOUCÍ VÝROBNÍ LINKY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení operátorů výrobní linky
  • Kontrola kvality odvedené výroby
  • Školení podřízených kolegů
  • Spolupráce na zlepšování výrobního procesu
  • Kontrola a evidence docházky a další administrativa

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxi ve výrobním podniku
  • Zkušenost s vedením pracovního týmu (výhodou)
  • Ochota pracovat na 12-ti hodinové směny (krátký - dlouhý týden)
  • Spolehlivost, zodpovědnost a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • Zázemí společnosti, jenž je špičkou ve svém oboru
  • Věříme, že motivující finanční ohodnocení
  • Benefity formou 13. a 14. platu
  • Vzdělávací programy pro zaměstnance
  • Super prostředí pro výkon práce
  • Příspěvky na chutné obědy a dortík ke kávě :o)

  • Místo výkonu práce: okres Rychnov nad Kněžnou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!