ZÁMEČNÍK/SVÁŘEČ – MODERNÍ PROSTŘEDÍ

Chtěl bys zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě? Umíš svařovat s CO2? Rozšiřujeme tým o nového kolegu – přidej se k nám! Mezinárodní strojírenská společnost, hledá kandidáty na pozici: ZÁMEČNÍK/SVÁŘEČ – MODERNÍ PROSTŘEDÍ

Pracovní náplň

  • dáš dohromady díly a svaříš je
  • zkontroluješ sváry na výrobcích
  • budeš pracovat podle výkresové dokumentace
  • dodržíš technologické postupy

Co požadujeme?

  • v šuplíku máš výuční list v technickém směru
  • máš kurz svařování CO2 nebo svářečský průkaz
  • pracoval jsi jako zámečník nebo svářeč
  • ovládáš práci s plamenem
  • umíš číst technickou dokumentaci

Co nabízíme?

  • na dovolené si odpočineš 5 týdnů
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • na účet Ti přistane i 13. plat
  • můžeš si přilepšit výkonnostními bonusy
  • přispějeme Ti na dojíždění
  • najíst se můžeš u nás v kantýně za stravenky

  • Místo výkonu práce: okres Přerov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.