PRACANTI CO SE NEBOJÍ PEKNÉHO VÝDĚLKU (27 - 30 000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Hledáte super práci ve výrobě, která Vás bude bavit? Dokážete ocenit přátelskou atmosféru na pracovišti? Nebaví Vás usínat za volantem při cestě do práce? Chcete být zajímavě finančně ohodnoceni? Pak už dál nehledejte, právě jste tu správnou volbu našli! Nadnárodní společnost hledá do svého týmu nové parťáky na pozici: PRACANTI CO SE NEBOJÍ PEKNÉHO VÝDĚLKU (27 - 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha výrobního zařízení
  • Vizuální kontrola výrobků
  • Manuální činnost ve výrobě
  • Radost z dobře odvedené práce a konce směny :o)

Co požadujeme?

  • Ideálně středoškolské vzdělání
  • Praxi ve výrobě - VELKOU výhodou
  • ZDRAVÝ rozum ve ZDRAVÉM těle :o)
  • Ochotu pracovat na směny (denní/noční, 12tky, krátký/dlouhý týden)

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Kolektivní smlouvu
  • Chutné závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Pohodový a přátelský kolektiv

  • Místo výkonu práce: 20 minut od Liberce