ELEKTROMONTÉR JEN NA RANNÍ (20-25.000 Kč)

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Hranice na Moravě

Chtěl bys zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě? Rozšiřujeme tým o nového kolegu – přidej se k nám! Mezinárodní strojírenská společnost, hledá kandidáty na pozici: ELEKTROMONTÉR JEN NA RANNÍ (20-25.000 Kč)

Pracovní náplň

  • budeš montovat slaboproudé elektro zařízení
  • sestavíš vhodné součástky
  • sestavené součástky zapojíš
  • změříš parametry
  • pouze na ranní směnu

Co požadujeme?

  • schováváš v šuplíku výuční list v elektro oboru
  • máš vyhlášku 50/1978 Sb. – to je Tvá výhoda
  • plus pro Tebe, pokud jsi už něco podobného dělal

Co nabízíme?

  • na dovolené si odpočineš 5 týdnů
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • na účet Ti přistane i 13. plat
  • můžeš si přilepšit výkonnostními bonusy
  • přispějeme Ti na dojíždění
  • najíst se můžeš u nás v kantýně za stravenky
  • Místo výkonu práce: Hranice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.