Koordinátor projektové dokumentace

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte organizační schopnosti a zvládnete vést projektovou dokumentaci stavby? Jste zodpovědná osoba se smyslem pro detail? Pokud ano, tak mi zašlete své CV ještě dnes! Zaběhlá stavební společnost hledá posilu na pozici Koordinátor projektové dokumentace

Pracovní náplň

  • Vyhodnocení požadavků investora a dotčených orgánů státní správy a zainteresovaných stran
  • Příprava projektové dokumentace
  • Koordinace všech fází přípravy projektu
  • Vedení příslušné projektové dokumentace
  • Příprava projektové dokumentace k předání klientovi

Co požadujeme?

  • VŠ stavební
  • Znalost programu Autocad na vysoké úrovni
  • Znalost příslušných zákonů a norem
  • Praxi na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Služební vůz
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na stavování a volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění

    Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!