LAKÝRNÍK VE VÝROBĚ (20-28.000 Kč)

Neaktivní nabídka

20000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s lakováním větších ocelových ploch? Hledáte stabilní zaměstnání v okolí Prahy? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní strojírenská společnost hledá posilu na pozici: LAKÝRNÍK VE VÝROBĚ (20-28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Čištění, odmašťování a ochrana ploch před nátěrem
  • Opravy nátěrů, tmelení a broušení míst s celkovým začištěním
  • Lakování dle technické dokumentace
  • Kontrola lakovaných povrchů

Co požadujeme?

  • Min. SOU vzdělání technického zaměření
  • Praxi v oblasti lakování
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Pečlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pravidelný měsíční bonus
  • Dotované závodní stravovaní
  • Možnost ubytování
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost kariérního růstu
  • Příležitost pro ABSOLVENTY
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!