EMBEDDED SOFTWARE DEVELOPER (55-65.000 Kč) - okres KLADNO

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte zkušenosti s vývojem softwaru pro embedded zařízení? Umíte kódovat v jazyce C, C++ nebo C#? Máte zájem pracovat na unikátních embedded vývojových projektech? Pak hledáme právě Vás! Společnost, která se zabývá výrobou zdravotnického zařízení hledá posilu do svého týmu na pozici: EMBEDDED SOFTWARE DEVELOPER (55-65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj řídících jednotek
  • Kódování v C, popř. C++, C#
  • Implementace a testování SW, tvorba SW modulů
  • Konzultace návrhů HW elektroniky
  • Kooperace s produktovými manažery v rámci formulace interního zadání SW
  • Spolupráce s ostatními členy týmu, prezentace výsledků a reporting

Co požadujeme?

  • 2 roky zkušenost s vývojem softwaru pro embedded zařízení
  • Dobrá znalost jazyka C
  • Znalost algoritmizace a programovacích technik
  • Znalost elektroniky, schopnost číst a konzultovat elektrická schémata
  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektroniku / informatiku
  • Angličtina – pokročilá úroveň, hlavně psaná forma (veškeré záznamy se píšou v anglickém jazyce)
  • Výhodou: znalost nástrojů Jenkins nebo Redmine, znalost platforem ARM Cortex, STM32, Eclipse/GNU-ARM, znalost paketové komunikace nebo .NET, C++, C#

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční odměny
  • Kafeterie
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • Možnost Home Office
  • Příležitost vyvíjet a používat nejmodernější technologie
  • Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
  • Práce vhodná pro muže i ženy
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: okr. Kladno