OPERÁTOR VÝROBNÍHO STROJE 26-30.000 Kč

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Jste manuálně zručný/ná? Máte zkušenost s výrobní pozicí a technické myšlení? Nebojíte se obsluhovat stroj a jste schopni pracovat se základními měřidly? Pak se mi ozvěte!

Pracovní náplň

  • Obsluha výrobního stroje
  • Doplňování lehčího materiálu pro výrobu
  • Kontrola vyrobených kusů
  • Nastavování a údržba stroje

Co požadujeme?

  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • SOU
  • Praxe při obsluze strojů či jejich seřizování výhodou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provoze na dvanáctihodinové směny

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v čistém o moderním provoze
  • Náborový bonus 30.000 Kč
  • Měsíční bonusy
  • Roční bonus vyplácený 2x ročně
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotované stravování – výběr z více variant
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost výhodnějšího volání pro celou rodinu
  • 25 dní dovolené
  • Nadstandardní lékařská péče
  • MultiSport karta
  • Možnost profesního růstu
  • Místo pracoviště Kuřim

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.