OPERÁTOR CNC (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte vzdělání technického zaměření a chcete být u zrodu nové výroby? Rádi pracujete s novými technologiemi a zajímá Vás oblast přesného obrábění? Máte zkušenosti s nastavováním a seřizováním CNC strojů nebo Vás tato oblast zajímá? Nevadí Vám pracovat ve směnném provozu? Pak se chopte své šance a pošlete mi svůj životopis! Přední světový poskytovatel technických řešení kombinující HW i SW hledá novou posilu do týmu na pozici: TECHNIK CNC (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Nastavování CNC strojů
  • Obsluha CNC strojů - frézky
  • Práce s měřícími přístroji a kontrola kvality
  • Komunikace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • Ukončenou SOU/SOŠ v technickém oboru
  • Zkušenosti s CNC stroji výhodou
  • Znalost programování CNC strojů výhodou
  • Zkušenost s obráběním kovů a kontrolou kvality
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Skvělou příležitost i pro ABSOLVENTY
  • Možnost práce se špičkovými technologiemi
  • Budování nové výroby a velký prostor k seberealizaci a růstu
  • Možnost zaškolení a získání praxe v R&D centru v zahraničí
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: okr. Mělník

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!