TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY - ABSOLVENTI SŠ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Jsi absolvent nebo máš už nějakou praxi z výroby a hledáš příležitost kde se realizovat? Máš cit pro technické věci a chceš obohatit svou praxi super příležitostí s výhledem kariérního růstu? Zašli mi svůj životopis na petruskova@acjobs.cz

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • technická podpora při nových projektech
  • příprava technické dokumentace
  • úzká spolupráce s mistry výroby a inženýry výroby
  • podílení se na zlepšování procesů výroby

Co požadujeme?

  • ochotu pracovat ve směnném provozu (než se kariérně posunete ;) )
  • vzdělání technického směru
  • znalost MS Word
  • technické myšlení, příjemné vystupování
  • znalost konstrukčních programů výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka - výhodou, nikoliv podmínkou

Co nabízíme?

  • velkou šanci kariérního růstu
  • smlouva na dobu neurčitou
  • obědy nebo večeře ZDARMA
  • pololetní prémie
  • příspěvek na relaxaci a dopravu

  • místo výkonu práce: cca 25 minut z Plzně