SPECIALISTA DODAVATELSKÉHO ŘETĚZCE - ŠANCE PRO JUNIORY

Znáte logistické procesy a máte o této problematice dobré povědomí. Umíte si prosadit svou a nedělá vám problém tak učinit i v anglickém jazyce? Hledáme kolegu s potenciálem, jste to vy?

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • optimalizace logistických procesů
  • výběr nových dopravců
  • nastavování KPI – vyhodnocení kvality
  • správa celní agendy
  • příležitostné pracovní cesty

Co požadujeme?

  • alespoň střední vzdělání s maturitou
  • znalost logistických procesů
  • anglický jazyk na komunikativní úrovní - vyjednávání s dodavateli
  • mírně pokročilou znalost programu MS Excel

Co nabízíme?

  • TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • flexibilní pracovní dobu
  • roční finanční bonus
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příležitost získat bohatou praxi
  • další benefity

  • místo výkonu práce: cca 15 minut z Plzně