PRODUKTOVÝ ANALYTIK

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte středoškolské vzdělání ekonomického, nebo technického směru a zkušenosti z výrobní společnosti z prodejního, obchodního, nebo obchodně-technického oddělení? Jste vyloženě analytický typ člověka, který se rád šťourá v číslech a datech a máte rádi ve všem pořádek? Pokud k tomu všemu umíte dobře anglicky, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Moderní výrobní společnost, špička ve svém oboru, hledá kandidáta na téměř manažerskou pozici: PRODUKTOVÝ ANALYTIK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajišťování kontroly správnosti a aktuálnosti dat daného projektu
  • Komunikace a řešení neshod v ERP systému s klíčovými uživateli
  • Spolupráce s nevýrobními odděleními napříč celé společnosti (včetně zahraničních poboček)
  • Stručné reportování vyššímu vedení společnosti

Co požadujeme?

  • Středoškolské, nebo lépe vysokoškolské, vzdělání (ekonomického nebo technického směru)
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (velmi častá komunikace napříč evropských poboček)
  • Silné analytické smýšlení
  • Přirozenou autoritu
  • Schopnost být v určitých situacích "nad věcí" :)

Co nabízíme?

  • Zázemí společnosti vyrábějící unikátní stroje
  • Věříme, že motivující mzdové ohodnocení
  • Technické vybavení umožňující plně profesionální práci
  • Zajištění plynulé adaptace
  • Mnoho benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
  • Super personální oddělení :O)

  • Místo výkonu práce: 10 minut z Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!