ELEKTRIKÁŘ S ŠESTKOU (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte zkušenosti jako elektrikář ve výrobě? Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní výrobní společnosti a vyhovuje Vám práce na 2 směny? Pošlete mi svůj životopis! Rodinná výrobní společnost hledá kolegu na pozici: ELEKTRIKÁŘ S ŠESTKOU (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • běžná elektro práce a údržba výrobních strojů
  • odstraňování provozních závad při poruchách a revizích
  • vedení záznamů o opravách
  • kontroly elektrického nářadí
  • zajištění materiálu a součástek pro provoz
  • objednání externích oprav a servisu
  • spolupráce s dalšími provozy výroby

Co požadujeme?

  • min. vyučený v oboru Elektro
  • platné oprávnění dle vyhl. 50/78 Sb. Min. §6
  • zkušenost alespoň 3 roky v oboru
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičák sk. B
  • ochota práce na 2 směny
  • zručnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň zkušeností a dovedností
  • práce ve stabilní rodinné firmě
  • super kolegové na pracovišti
  • dovolená 5 týdnů
  • závodní jídelna, příspěvek na stravování
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: Přerov