HLAVNÍ LOGISTIK NA SMĚNY (26-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Baví vás práce ve skladu? Máte praxi s vedení menšího kolektivu? Jste dostatečně odolný? Umíte si v případě potřeby sednout do VZV, ale zároveň zvládáte řešit denní operativu a plánovat práci v rámci skladu? ANO? Napište mi…

Pracovní náplň

  • Vedení interního skladu ve výrobní společnosti v rámci směny
  • Odpovědnost za vedení cca deseti lidí (práce, výkazy, činnost týmu)
  • Odpovědnost za splnění plánů expedice pro výrobu a naskladnění z výroby
  • Operativa, práce s počítačem

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ
  • Praxe s vedením zaměstnanců ve skladu
  • Základní orientace v práci s PC
  • Znalost SAP výhodou
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
  • Velkou výhodou průkaz VZV, jeřábnický a vazačský

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek 10000,-
  • 2x ročně bonus k platu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Docházkový bonus
  • Zvýhodněný mobilní tarif až pro 5 čísel
  • 2000 Kč měsíčně na umístění dítěte v nestátní školce
  • Letní tábor pro děti
  • Odměny za darování krve nebo kostní dřeně až 5000 Kč
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.