ELEKTRIKÁŘ S 13. A 14. PLATEM

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Vystudoval jste střední školu v oboru elektro? Hledáte uplatnění na trhu v mezinárodní stabilní společnosti s možností osobního i profesního růstu? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! Společnost působící v automotive obsazuje pozici: ELEKTRIKÁŘ

Pracovní náplň

  • Zajištění preventivní údržby
  • Diagnostika a opravy strojů, zařízení a budov
  • Práce v 12h provozu - dlouhý/krátký týden

Co požadujeme?

  • Vyhlášku 50, ideálně § 6 nebo 7, ale zvládneme i 5
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost elektroniky
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • 13. a 14.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek 10.000 Kč
  • Docházkový bonus
  • Bonus za nekouření
  • Obědy za 19 Kč

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.