MANAŽER PRO E-SHOP (50. - 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Disponujete se zkušeností s vedením e-shopu? Jste proaktivní a máte i zkušenost z toho odvětví na vedoucí pozici? Angličtina Vám je vlastní? Pak mi dejte vědět, že máte zájem! MANAŽER PRO E-SHOP (50. - 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení menšího týmu, který spravuje e-shop
  • Zodpovědnost za celý provoz od příjmu objednávek až po expedici, případně řešení reklamací
  • Dohled nad spouštěním plánovaných kampaní
  • Odpovědnost za vzhled stránek, včetně optimalizace jednotlivých produktů či kategorií
  • Odpovědnost za budget, včetně jeho plánování
  • Komunikace s jinými odděleními v rámci společnosti i s kooperujícími partnery

Co požadujeme?

  • Několik let praxe z internetového obchodu
  • Praxe s vedením týmu
  • Praxe se sociálními sítěmi, SEO a SEA kampaněmi
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • Proaktivní osobnost, která je schopna i sama sednou za počítač a udělat potřebné základní úkony
  • Komunikativní člověk s dobrým organizačním talentem

Co nabízíme?

  • Stabilní společnost, jedničku ve svém oboru v rámci Evropy
  • Roční bonus
  • 25 dní dovolené
  • Slevy na firemní produkty i zboží zdarma + slevové kupóny
  • Řadu dalších benefitů
  • Místo výkonu Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.