ŠIKULA NA SEŘIZOVÁNÍ CNC S NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM 70.000,- (25 – 35.000)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Máš zkušenost se seřizováním CNC obráběcích strojů? Máš chuť se v tom zdokonalovat? Ano? Pak mi pošli životopis!

Pracovní náplň

  • Obsluha, programování, seřizování CNC obráběcích center a soustruhů – i více najednou
  • Příprava a seřízení nástrojů
  • Pravidelná práce s měřidly
  • Kontrola kvality, vyhledávání a uvolňování výrobků do výroby
  • Práce dle technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru mechanik strojů, obráběč kovů a podobné obory
  • Dobrou schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci
  • Praxe min rok na obdobné pozici
  • Umět si poradit a orientovat se v práci s měřidly
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Co nabízíme?

  • Práci v 3 směnném provozu
  • Náborový příspěvek 70.000,- Kč
  • 25 dnů volna
  • Propracovaný systém bonusů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky nad rámec ZP
  • Navýšení mzdy po zkušební době
  • Příspěvek na stravování, stravenky za noční a víkendové směny
  • Důraz na odborná školení
  • Bonusy za seřízení stroje (až 5000,- měsíčně)
  • U 3 směnného provozu příplatek 4000,- měsíčně
  • Místo práce: okres Havlíčkův Brod

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.