PRODUKTOVÝ SPECIALISTA - UNDERWRITER/KA (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

Pohybujete se v oblasti underwritingu v pojišťovnictví, bankovníctví nebo leasingu? Kromě češtiny máte i pokročilou angličtinu, abyste vše mohl/a konzultovat se zahraničním vedením? Pak hledáme právě Vás. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Náš významný klient z oblasti pojišťovnictví hledá nového parťáka/čku na pozici: PRODUKTOVÝ SPECIALISTA - UNDERWRITER/KA (až 70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • spolupráce na tvorbě nových produktů
  • dodávka produktů na základě požadavků klienta
  • rychlé řešení projektů směrem k zákazníkovi
  • řízení, správa a kontrola smluvní dokumentace (směrem k partnerům i klientům)
  • zpracování požadavků ze strany partnerů
  • kontrola a testování v systému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi z oblasti underwritingu, popřípadě specializace na tvorbu nových produktů (pojišťovnictví, bankovnictví, leasingové společnosti)
  • anglický jazyk - na úrovni vedení obchodních jednání (zahraniční vedení společnosti)
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • pečlivého člověka se smyslem pro kreativitu

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní společnosti s rodinnou atmosférou
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • multisportkarta
  • možnost nástupu ihned
  • místo pracoviště: Praha 4