STAŇ SE LAKÝRNÍKEM (plat až 26.000 Kč)

Neaktivní nabídka

23000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jste vyučen lakýrník? Pokud ne - láká Vás tato práce? Jste šikovný, technicky zdatný a máte chuť se do toho pustit na super moderní lakovací lince - tzn. zaučit se mezi nejlepšími? Stabilní výrobní společnost hledá kolegu na kmenovou pozici LAKÝRNÍK.

Pracovní náplň

  • Počáteční příprava ploch pro nátěr, posouzení stavu povrchů
  • Míchání a příprava barev
  • Obsluha lakovací linky
  • Údržba strojů
  • Lakování dle technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Praxi v oboru výhodou - ne podmínkou
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu bez víkendů
  • Pečlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Dotované závodní stravovaní
  • Možnost profesního růstu

  • Místo výkonu práce: BRNO

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.