VÝVOJÁŘ SW – elektrické pohony Praha (40-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Zajímá Vás SW vývoj a máte vztah k výkonové elektronice a průmyslovým pohonům? Jste technicky zaměřený člověk, který je samostatný a máte praxi v oboru? Pokud ano, tak nám zašlete své CV ještě dnes! Aktuálně hledáme posilu do týmu na pozici: VÝVOJÁŘ SW – elektrické pohony Praha (40-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vývoj aplikačního SW
  • Poskytování technické podpory v oblasti výroby
  • Tvorba a zpracování technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ elektronického směru
  • Orientaci v oblasti elektrických pohonů a výkonových polovodičů
  • Základní zkušenost s tvorbou SW pro PLC a Embeded PC
  • Znalost programování v C++ nebo C# výhodou
  • Orientace v databázích výhodou
  • Zkušenost s programováním procesů Motorola v jazyce Turbo Assembler výhodou
  • Vyhláška 50/1978 Sb. § 6 výhodou

Co nabízíme?

  • Práci v dynamickém a motivujícím prostředím
  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Home Office
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!