MECHANIK ELEKTRO - ABSOLVENT (26-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Vyučil/a ses v oboru elektro a hledáš první práci? Chceš nastartovat kariéru u společnosti, která nabízí zaměstnancům spoustu benefitů? Tak neváhej a reaguj na inzerát: MECHANIK ELEKTRO - ABSOLVENT (26-30.000 Kč)

13. mzda

Pracovní náplň

  • Zapojování kabeláže dle technické dokumentace
  • Montáž dle schématu
  • Spolupráce s kolegy ve výrobě

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Schopnost čtení v elektro dokumentaci
  • Pečlivost a ochotu učit se novým věcem
  • Schopnost pracovat v týmu

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Navíc dny na zotavení
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzi
  • Příspěvek na sport
  • Teambuildingové akce
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.