OPERÁTOR ROBOTA S PROGRAMOVÁNÍM (42-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

42000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Zajímá Vás práce pro firmu, která pokrývá většinu trhu ve svém oboru? Vyznáte se v obsluze a programování svářecích robotů? Rádi byste byli součástí neustále rostoucí firmy? Člen nadnárodní skupiny hledá kandidáty na pozici: OPERÁTOR ROBOTA S PROGRAMOVÁNÍM (42-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • obsluha svařovacích robotů
  • příprava ocelových dílců
  • kontrola zadaných dat v robotu
  • školení a zácvik kolegů
  • opravy výrobků v součinnosti s kolegy
  • práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru
  • praxe na podobné pozici podmínkou
  • osvědčení o svařování kovů v ochranné atmosféře
  • základní znalost programování
  • umět číst v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • výhodné mobilní tarify i pro rodinu
  • široká škála příplatků
  • kvartální bonusy
  • 13. plat
  • pracovní oděvy včetně jejich praní
  • Místo výkonu práce: Říčany, okres Praha-východ