SENIOR CNC OPERÁTOR (26-33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Jste šikovný obráběč CNC strojů? Chcete pracovat v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Rádi byste pracovali pouze na ranní? Pak mi zašlete svůj životopis!!! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: SENIOR CNC OPERÁTOR (26-33.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC
  • Výměna nástrojů
  • Pravidelná údržba stroje
  • Práce s výkresy a technickými podklady

Co požadujeme?

  • Zkušenost s obsluhou CNC strojů
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Spolehlivost, manuální zručnost a technické myšlení
  • Praxi alespoň 2 roky z obdobné pozice

Co nabízíme?

  • Práci na ranní směnu
  • 13. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Pohodové pracovní prostředí

  • Lokalitu: Teplice