OPERÁTOR STROJŮ VE VÝROBĚ (23-25.000 Kč)

23000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máš technické myšlení? Chtěl bys pracovat v moderním a čistém prostředí? Chceš být za svou práci spravedlivě ohodnocen? Přidej se k nám! Česká výrobní společnost, se silnou pozicí na trhu, hledá kandidáty na pozici: OPERÁTOR STROJŮ VE VÝROBĚ (23-25.000 Kč)

Pracovní náplň

  • obsluha jednoduchých strojů ve výrobě
  • vložení materiálu do obsluhovaných strojů
  • základní kontrola vyrobených výrobků
  • pomoc kolegům při údržbě linky
  • práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru výhodou
  • vhodné i pro absolventy
  • technické myšlení a cit pro techniku
  • manuální zručnost
  • znalost práce na PC
  • praxe s manipulační technikou (VZV) výhodou
  • chuť naučit se něco nového

Co nabízíme?

  • práci v moderním a čistém prostředí
  • podpora zkušenějších kolegů
  • mzdu odpovídající výkonu
  • volné víkendy
  • dovolená 25 dní
  • příspěvek na stravování a závodní kantýna
  • možnost prodloužení na dobu neurčitou

  • místo výkonu práce: Litovel

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.